Bericht versturen
  • Dutch
Thuis ProductenHardware en accessoires van de sling

Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid

Certificaat
China Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. certificaten
China Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD. certificaten
Ik ben online Chatten Nu

Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid

Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid
Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid

Grote Afbeelding :  Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid

Productdetails:
Place of Origin: China
Merknaam: Anfeng
Certificering: CE, ISO9001, DNV
Model Number: JBB-12
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Minimum Order Quantity: 500 pcs
Prijs: 10-1000000
Packaging Details: Carton + pallet, plywood case, or custom
Delivery Time: Within 45 days after order confirmation
Payment Terms: T/T, L/C,
Supply Ability: 10000000

Rigging accessoires Zware hefslinger gebouwd om te blijven en gegalvaniseerd voor duurzaamheid

beschrijving
Aanvullende kenmerken: De boegen zijn gegalvaniseerd, de pinnen geel of op maat. Plaats: Gevestigd in Shanghai Free Trade Zone
Materiaal: Hoogwaardige ketenboogen en -pinnen van koolstofstaal Veiligheidskenmerken: Veiligheidsbout voor dubbele veiligheid, voorkomt het per ongeluk losschroeven van de pin
Installatie: Uitstekend voor semi-permanente of langdurige installaties Ontwerp: Ronde "O"-vormige boog voor zijbelasting en meerdere verbindingen met een slingbeen
Vervoervermogen: Proof load is 2 keer de werklastgrens, minimale breeklast is 6 keer de werklastgrens Naam van het product: Geel veiligheidsbout type boei WLL 12 ton Anker boog boei
Markeren:

Slingers voor het tillen van zware goederen

,

Gegalvaniseerde zware liften

Productbeschrijving:

Een opvallend kenmerk van ons Sling Hardware And Accessory product is de uitwisselbaarheid.u flexibiliteit en gemak biedtOf u nu tussen verschillende soorten boeien moet schakelen of gewoon de ene voorkeur geeft aan de andere, ons product heeft u gedekt.

Het ontwerp van ons Sling Hardware And Accessory product is zowel innovatief als praktisch.Deze hardware is geoptimaliseerd voor zijdelingse laden en maakt meerdere sling-leg verbindingen mogelijkDit ontwerp zorgt voor maximale efficiëntie en veiligheid, waardoor het een ideale keuze is voor een breed scala aan toepassingen.

Als het op materiaal aankomt, is ons Sling Hardware And Accessory product gemaakt van hoogwaardige koolstofstaal boeken en legeringsstaal pinnen.Deze materialen staan bekend om hun duurzaamheid en sterkteU kunt erop vertrouwen dat onze hardware en accessoires consistent en betrouwbaar werken, ongeacht de taak die u moet uitvoeren.

Of u nu een professional bent die betrouwbare apparatuur nodig heeft voor uw jachtgeweren of een fitnessliefhebber op zoek naar duurzame kabelmachine accessoires,onze Sling Hardware And Accessory product is de perfecte keuzeVertrouw op de kwaliteit en prestaties van ons product om aan uw behoeften te voldoen en uw verwachtingen te overtreffen.

 

Kenmerken:

  • Productnaam: WLL 12 Tonne Ankerboogboog
  • Beschikbare maten: van 1-1/4 inch tot 5 inch nominale grootte
  • Duurzaamheid: gegalvaniseerd voor lange duurzaamheid
  • Locatie: gevestigd in de vrijhandelszone van Shanghai
  • Ontwerp: Ronde O-vormige boog voor zijbelasting en meerdere verbindingen van de sling-been
 

Technische parameters:

Gebruik Geschikt voor een- en meerpootsystemen
Toepassingen met een vermogen van niet meer dan 50 W
Installatie Uitstekend voor semi-permanente of langdurige installaties
Vervoervermogen Proof load is 2 keer de werklastgrens, minimale breeklast is 6 keer de werklastgrens
Beschikbare maten Van 1-1/4 inch tot 5 inch nominale grootte
Ontwerp Ronde "O"-vormige boog voor zijbelasting en meerdere verbindingen met een slingbeen
Materiaal Hoogwaardige ketenboogen en -pinnen van koolstofstaal
Duurzaamheid Gegalvaniseerd voor lange duurzaamheid
Aanvullende kenmerken De boegen zijn gegalvaniseerd, de pinnen geel of op maat.
Naleving Voldoet aan of overtreft de normen ASME B30.26-2004 en RR-C-271D
 

Toepassingen:

Het JBB-12 Sling Hardware And Accessory-product van Anfeng is een veelzijdige en betrouwbare oplossing die kan worden toegepast in een breed scala aan producttoepassingen.Met CE-certificaten, ISO9001 en DNV, zorgt dit product voor hoge kwaliteits- en veiligheidsnormen, waardoor het geschikt is voor verschillende industrieën en instellingen.

Of het nu gaat om kabelmachine-accessoires, jachtgeweren of badkamerhardware-accessoires, het Anfeng JBB-12-product biedt een robuuste en duurzame optie die voldoet aan of overtreft ASME B30.26-2004 en RR-C-271DDit maakt het een betrouwbare keuze voor professionals en liefhebbers die betrouwbare riggingoplossingen nodig hebben.

De prijs van de Anfeng Sling Hardware And Accessory is tussen 10 en 1000000, afhankelijk van de verschillende begrotingsvereisten.Betalingsvoorwaarden aanvaard, inclusief T/T en L/C, waardoor klanten flexibiliteit krijgen bij het voltooien van transacties.

Met een leveringscapaciteit van 10000000 en een levertijd binnen 45 dagen na orderbevestiging kunnen klanten vertrouwen op de efficiënte service en tijdige uitvoering van orders van Anfeng.De aangeboden verpakkingsgegevens omvatten karton + pallet, van plywood of op maat, zodat het product veilig en veilig aankomt.

Anfeng is strategisch gepositioneerd om klanten efficiënt en effectief te bedienen.ronde slingers, draad touw en slangen, ketens, rigging accessoires, en meer, met een uitgebreide selectie voor verschillende toepassingen.

Met een gewichtsbereik van 0,22 kg tot 318 kg biedt het Anfeng JBB-12 Sling Hardware And Accessory product veelzijdigheid bij het verwerken van verschillende lasten.met een beproevingsbelasting van 2 keer de werklastgrens en een minimale breekbelasting van 6 keer de werklastgrens, zorgt voor veiligheid en betrouwbaarheid in veeleisende omgevingen.

 

Ondersteuning en diensten:

Ons producttechnisch supportteam helpt u bij alle problemen met uw Sling Hardware And Accessory product.of productcompatibiliteitOns team is hier om u te helpen.

Naast technische ondersteuning bieden wij ook een reeks diensten aan om uw ervaring met ons product te verbeteren.en product aanpassingsoptiesOns doel is om ervoor te zorgen dat u een naadloze en aangename ervaring heeft met uw Sling Hardware And Accessory product.

 

Verpakking en verzending:

Verpakking:

Onze Sling Hardware And Accessory product is zorgvuldig verpakt in een stevige kartonnen doos om een veilige levering aan uw deur te garanderen.Elk artikel is individueel in een bubbelverpakking verpakt om schade tijdens het vervoer te voorkomen..

Verzending:

We bieden snelle en betrouwbare verzenddiensten voor onze Sling Hardware And Accessory product. Bestellingen worden verwerkt binnen 24 uur en verzonden met behulp van betrouwbare koeriersdiensten om tijdige levering te garanderen.U ontvangt een trackingnummer zodra uw bestelling is verzonden zodat u gemakkelijk de status van uw levering kunt controleren.

 

Vragen:

V: Wat is de merknaam van dit sling hardware en accessoires product?

De merknaam van dit product is Anfeng.

V: Wat is het modelnummer van dit sling hardware en accessoires product?

A: Het modelnummer van dit product is JBB-12.

V: Welke certificeringen heeft dit slinghardware- en accessoireproduct?

A: Dit product is gecertificeerd met CE, ISO9001 en DNV.

V: Waar wordt deze sling-hardware en accessoires geproduceerd?

A: Dit product wordt in China vervaardigd.

V: Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor dit slinghardware- en accessoireproduct?

A: De minimum orderhoeveelheid voor dit product is 500 stuks.

 

Yellow 1-1/4

Yellow 1-1/4

Yellow 1-1/4

Yellow 1-1/4

Yellow 1-1/4

Contactgegevens
Shanghai Anfeng Lifting & Rigging LTD.

Contactpersoon: Mr. JOHN XU

Tel.: +86-13802941278

Fax: +86-21-61766112

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten