Productdetails:
|
Productnaam: | 16 ton 4 meter 240 mm polyester webbing sling | Het type van slingeroog: | Eindeloos |
---|---|---|---|
Is in overeenstemming met: | EN 1492-1:2000, ALS 1353.1-1997, JB/T 8521-2007 | Werkdruk beperkt: | 16,000kg |
Materiaal van het product: | polyestersingelband | Standaard: | EN 1492-1:2000, ALS 1353.1-1997, JB/T 8521-2007 |
OEM, ODM de diensten: | Ja, op verzoek | ||
Markeren: | Sling van polyester met een hoge sterkte,Eindeloze polyester webbing sling |
Dit product is door CE en GS gecertificeerd, is strikt getest en is goedgekeurd om aan de veiligheidsnormen te voldoen.
De 16 Tonne 4 Meter 240mm Polyester Webbing Sling is zeer veelzijdig en kan in meerdere toepassingen worden gebruikt.en andere industrieën die zwaar hefwerk vereisenHet hoge draagvermogen en de sterkte maken het een goede keuze voor professionals.
Onze Polyester Webbing Sling is gemaakt van op maat geweven stropdas en katoenen kantstof.Het kan bestand zijn tegen blootstelling aan chemicaliën., UV-stralen en extreme temperaturen, waardoor de levensduur en duurzaamheid ervan worden gewaarborgd.
Ons product is ontworpen om maximale veiligheid en betrouwbaarheid te bieden, zodat uw hefwerkzaamheden soepel en efficiënt verlopen.Deze sling is gemakkelijk te gebruiken en kan worden aangepast aan verschillende belastingen.
Tot slot is onze Polyester Webbing Sling een product van topkwaliteit dat is gebouwd om te duren. Het is CE en GS goedgekeurd, zodat het voldoet aan de veiligheidsnormen en voorschriften.De op maat geweven stropdas en het katoenen kantstof maken het zeer duurzaam en slijtvastMet een laadvermogen tot 16 ton is het perfect voor het tillen van zware lasten in verschillende industrieën.en de efficiëntie van onze Polyester Webbing Sling.
Verpakking | Karton + pallet of houten doos |
Kleur | Blauw |
Breedte | 240 mm |
Voldoet | EN 1492-1:2000, AS 1353.1-1997, JB/T 8521-2007 |
Sling Eye-type | Eindeloos |
Materiaal van het product | Polyesterbanden |
Liftvermogen | 16 ton |
Lange | 4M |
Certificering | CE, GS Goedgekeurd |
Materiaal | 100% polyester met een hoge sterkte |
Met een minimale orderhoeveelheid van 500 stuks en een leveringscapaciteit van 10.000 stuks per maand, is onze Polyester Webbing Sling de perfecte keuze voor bouwlocaties, magazijnen en productie-installaties.Het eindeloze oogtype van de slinger zorgt ervoor dat je de lading stevig en veilig vasthoudtHet polyesterbandmateriaal biedt een uitstekende treksterkte en duurzaamheid.
Onze Polyester Webbing Sling is veelzijdig en kan worden gebruikt in een verscheidenheid aan opheffingsscenario's, of je nu zware machines of kwetsbare goederen tilt.Het lichtgewicht maakt het ook gemakkelijk te hanteren en te manoeuvreren.
Het bestellen bij Anfeng/AF is eenvoudig en handig. Bel of mail ons gewoon voor een offerte, en we leveren uw Polyester Webbing Sling binnen 45 dagen na de orderbevestiging.We accepteren betaling via T/T., L/C, en bieden OEM en ODM diensten op aanvraag.
Onze Polyester Webbing Sling is ook gecertificeerd met CE, GS en ISO9001, waardoor u een kwalitatief hoogwaardig en veilig product krijgt voor uw tilbehoeften.De sling komt verpakt in een karton + pallet, of houten doos voor gemakkelijk vervoer en opslag.
Dus of u nu kraan opheffing slingen nodig voor een bouwproject, of geborduurde gaas kant stof voor een mode-ontwerp, Anfeng / AF heeft u gedekt.!
Onze Polyester Webbing Sling is een hoogwaardig liften accessoire dat is ontworpen om een veilige en betrouwbare oplossing te bieden voor uw liften behoeften.Deze sling is in staat om zware lasten te verwerken en is bestand tegen slijtage, snijwonden en tranen.
Onze technische ondersteuning is beschikbaar om u te helpen bij het kiezen van de juiste webbing sling voor uw specifieke toepassing.en zorg voor de levensduur en veiligheid van uw sling.
Daarnaast bieden we een reeks diensten aan om uw webbing sling behoeften te ondersteunen, met inbegrip van aangepaste lengte en kleur opties, tagging en etikettering diensten,en inspectie- en testdiensten om de naleving van de industrienormen te waarborgen.
Vertrouw op ons team van experts om u het hoogste niveau van ondersteuning en service te bieden voor uw webbing sling behoeften.
Verpakking:
Verzending:
V: Wat is de plaats van oorsprong van de Anfeng/AF Polyester Webbing Sling?
A: De Polyester Webbing Sling is gemaakt in China.
V: Wat is de minimale orderhoeveelheid voor de polyester webbing sling?
A: De minimum orderhoeveelheid is 500 stuks.
V: Hoe kan ik een offerte krijgen voor de polyester webbing sling?
A: Bel of mail ons om een offerte te krijgen.
V: Wat is de levertijd voor de Polyester Webbing Sling?
A: De levertijd is binnen 45 dagen na de orderbevestiging.
V: Welke betalingsvoorwaarden worden geaccepteerd voor de Polyester Webbing Sling?
A: Wij accepteren T/T en L/C betalingsvoorwaarden.
V: Welke certificeringen heeft de Polyester Webbing Sling?
A: De Polyester Webbing Sling is gecertificeerd door CE, GS en ISO9001.
V: Wat is de verpakking voor de polyester webbing sling?
A: De Polyester Webbing Sling is verpakt in een karton + pallet of houten doos.
V: Wat is het modelnummer van de Polyester Webbing Sling?
A: Het modelnummer van de polyester webbing sling is DES-4T.
V: Wat is de leveringscapaciteit van de Polyester Webbing Sling?
A: De leveringscapaciteit van de Polyester Webbing Sling is 10.000 stuks per maand.
Contactpersoon: Mr. JOHN XU
Tel.: +86-13802941278
Fax: +86-21-61766112